مرکز خرید قیسی شیرین

قیسی شیرین یکی از انواع میوه ها می باشد که شکل ظاهری به زردآلو داشته و بیشتر به نام قیسی آفتابی مشهور است و با وجود ناشناخته بودن برای عده بسیاری، طعمی فوق العاده و بی نظیر داشته که طرفداران خاص خودش را دارد و در کشور ما نیز به وفور یافت می شود و متناسب با شرایط آب و هوایی کشورمان می باشد. مرکز خرید قیسی شیرین این میوه را به صورت خشک شده و با کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. در ادامه به معرفی بیشتر قیسی خشک شده خواهیم پرداخت.

مرکز خرید قیسی شیرین

مشخصات کامل قیسی شیرین مرغوب

مشخصات کامل قیسی شیرین مرغوب قیسی مرغوب میوه ای است که شاید کمتر کسی نام آن را شنیده باشد و نسبت به خواص و ویژگی های ظاهری آن اطلاع داشته باشد و چنین میوه ای را تا به حال ندیده و به طور کلی آشنایی با آن نداشته که در ادامه مطلب به معرفی کامل قیسی شیرین، ویژگی ها و خواص آن خواهیم پرداخت.

قیسی یک میوه جدا گانه است و ممکن است عده ای بگویند همان زرد آلو است که خشک می شود و قیسی نام می گیرد اما باید این نکته را یادآور شد که قیسی یک میوه کاملا جداگانه از زردآلو است و تنها تا حدود زیادی از لحاظ ظاهری به زردآلو شبیه است و انگار خود زردآلو است اما در این بین یکسری تفاوت هایی نیز وجود دارد که زردآلو و قیسی ممتاز را از هم جدا می کند و آن شیرین بودن بیشتر قیسی نسبت به زردآلو است و گوشتی تر است و به طور کلی آب بیشتری نسبت به زردآلو دارد و دارای لطافت و نرمی بیشتری می باشد و در طعم نیز تفاوت بسیاری با زردآلو دارد.

نکته قابل توجه این است که در خاصیت و مزیت بسیار به هم نزدیک هستند و این یک شباهت واضح و مشخص است که یکی از انواع قیسی ها قیسی آفتابی است و همانند زرد آلو به روش های مختلف از جمله قرار گرفتن در مقابل نور خورشید، دستگاه خشک کن و فر و… خشک می شوند که برگه زردآلو وقتی خشک شود نرمی و لطافت زیادی ندارد اما قیسی کاملا نرم و پر گوشت است. در یک کلام و به عنوان جمع بندی نهایی می توان گفت قیسی یک نوع زردآلو است اما خود زرد آلو نیست و هر کدام از یک درخت مجزایی برداشت می شوند و بهترین شرایط آب و هوایی جهت رشد را در شهرهای شمالی دارا می باشد و می توان بهترین نوع قیسی را برداشت نمود.

تقویت استخوان با مصرف قیسی

تقویت استخوان با مصرف قیسی قیسی فواید بی شماری دارد که یکی از ویتامین های فراوانی که در این میوه یافت می شود کلسیم فراوان و ویتامین سی سرشار است و وجود کلسیم برای بدن بسیار ضروری است و افرادی که می خواهند دچار پوکی استخوان یا مشکلات استخوان درد و کمر درد و… نشوند باید به مقدار کافی کلسیم به صورت روزانه برای استخوان های خود دریافت کنند چرا که کلسیم فرقی نمی کند از همان ابتدا تولد تا پیری برای بدن ضروری است و به حفظ و سلامت استخوان ها، تقویت دندان ها و جلوگیری از پوکی استخوان کمک می کند. این ویتامین در قیسی شیرین فراوان است و برای سیستم ایمنی بدن مفید و ضروری می باشد بنابراین توصیه می گردد جهت محافظت از استخوان ها و سلامت آن ها کلسیم را از این میوه دریافت کنید تا برای همیشه ایمن بمانید.

از فواید قیسی شیرین چه میدانید؟

از فواید قیسی شیرین چه میدانید؟ قیسی با توجه به مواردی که در عناوین بالا ذکر شد سرشار از خاصیت و مزیت است و فوایدی که دارد از زرد آلو و برگه آن بیشتر است که در ادامه به بیان فواید قیسی شیرین خواهیم پرداخت. قیسی سرشار از انواع ویتامین می باشد که یکی از پر رنگ ترین فایده آن داشتن بتاکاروتن سرشار است زیرا هر میوه ای که رنگ زرد متمایل به نارنجی و با نارنجی داشته باشد حاوی ویتامین آ زیادی بوده و این ویتامین برای حفظ سلامتی چشم و تقویت بینایی بسیار اثر بخش است و جلوه بیماری چشمی از جمله شب کوری را گرفته و آب مروارید را درمان می کند و البته که بیشتر خاصیت با دارندگی و پیشگیری کنندگی در برابر بیماری های چشمی دارد.

این میوه همچنین ویتامین سی فراوانی دارد و چنانچه می دانیم ویتامین سی برای درمان سرماخوردگی و جذب آهن بعد از خورد هر غذایی کمک می کند و به طور کلی نیاز روزانه بدن به این ویتامین را تامین می کند و نه تنها سرماخوردگی بلکه تمام مشکلات تنفسی که در فصل زمستان رخ می دهد را درمان می کند و به بهبودی سریع این مشکلات کمک فراوانی می کند و این ویتامین به مقدار بیشتری از برگه زردآلو در این میوه وجود دارد.

از خواص دیگر قیسی شیرین می توان به تاثیرش فوق العاده اش بر سیستم گوارشی بدن اشاره کرد که به دلیل داشتن فیبر برای رفع یبوست و هضم سریع غذا موثر است، مشکلات معده را برطرف کرده و از ناراحتی معده می کاهد و عملکرد روده ها را سریع تر می سازد و این موجب طول عمر و حفظ سلامت دستگاه گوارش می شود. این میوه دارای خواص دیگری نیز می باشد که ذکر تمامی موارد در این عنوان نمی گنجد و به بیان مختصر فوایدی که دارد پرداخته شد و توصیه می گردد قیسی شیرین و پر مزیت را هم به صورت تازه و هم به صورت خشک شده مورد استفاده قرار دهید.

خرید عمده قیسی شیرین

خرید عمده قیسی شیرین قیسی باکیفیت را می توان از بسیاری مراکز فروش میوه خشک شده خریداری نمود که به دو شیوه اینترنتی و حضوری امکانپذیر می باشد و هر دو مزیت های خود را دارند اما در روش اینترنتی هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می شود زیرا تعداد انتخاب ها فراوان تر است و قیمت ها را به راحتی می توان مقایسه نمود. در هر صورت بهترین گزینه خرید به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد.

خرید عمده قیسی شیرین را می توان از عمده فروشی ها و جهت مصارف بزرگ تهیه نمود و این روش به صرف از لحاظ قیمت خواهد بود و با توجه به نوع بسته بندی، کیفیت و حجم محصول قیمت ها متفاوت خواهد بود. با توجه به فراوانی قیسی در کشور و مرغوبیت آن، علاوه بر توزیع و تامین داخل کشور، به کشورهایی دیگر نیز صادر می گردد و مورد استفاده مصرف کنندگان قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما