قیمت ارزان قیسی خشک

برای آگاهی از قيمت قیسی خشک می توانید از طریق اینترنتی وارد عمل شوید، در خرید اینترنتی قيمت محصول و خواص آن درج شده است، خرید مستقیم و بدون واسطه ی قیسی خشک از طریق این روش باعث صرف هزینه ی کمتر و قیمت ارزان تری برای خریداران می شود، در استفاده از این روش که به نفع خریداران تمام می شود واسطه های خرید حذف می شوند و در نتیجه قیمت محصول برای خریداران مناسب‌ تر تمام می شود.

قیمت ارزان قیسی خشک

طرز تهیه قیسی خشک به چند روش

طرز تهیه قیسی خشک به چند روش

طرز تهیه قیسی خشک به چند صورت قابل انجام می باشد، یکی از این روش ها استفاده از محلول آب و شکر است، که بعد از انتخاب برگه های زردآلو آن را کنار گذاشته و محلول آب و شکر را مخلوط می کنید و با قرار دادن روی حرارت و رسیدن به نقطه جوش جوهر لیمو را با محلول مورد نظر اضافه می کنید.

بعد از چند دقیقه جوشیدن برگه های از قبل تهیه شده را به مخلوط شکر و آب و جوهر لیمو اضافه می نمایید و اجازه می دهید تا چند دقیقه درون مخلوط مورد نظر بمانند، بعد از آن زیر ظرف را خاموش کرده تا حرارت آن خارج شود و سپس آن ها را داخل صافی ریخته تا برگه ها از شربت جدا شوند.

بعد از جدا کردن برگه ها آن ها را داخل ظرف یا سینی مناسبی چیده و در معرض نور آفتاب قرار می دهید، تا خشک و ملایم شوند، بعد از این مرحله قیسی شما آماده ی مصرف می باشد و می توانید آن را درون یخچال یا فریزر منزل خود در ظرف یا کیسه های فریزری مناسب نگه داری نماید.

روش دیگری که برای تهیه قیسی خشک مورد استفاده قرار می گیرد فر گازی می باشد، که بعد از انتخاب و شستن زردآلو های مورد نظر آن ها را درون ظرف مخصوص یا صفحه سیمی مانندی می چینند و بعد از گرم نمودن فر و رسیدن به حرارت مناسب صفحه و یا ظرف مورد نظر را داخل آن قرار می دهند تا خشک شود، بهتر است در زمان استفاده از فر به آن ها سر زد تا قیسی ها نسوزند.

خرید تضمینی قیسی خشک

خرید تضمینی قیسی خشک

خرید تضمینی قیسی خشک از طریق آنلاین و به صورت مستقیم از تولید کنندگان اصلی محصول قابل انجام می باشد، سفارش کلی و ضمانت شده ی قیسی خشک ارگانیک از طریق اینترنتی برای خریداران فراهم می باشد، عرضه قیسی باکیفیت از طریق این روش فروش خوبی را نصیب تولید کننده محصول می کند.

علاوه بر آن فروش قیسی صادراتی می تواند باعث کسب درآمد خوبی برای تولید کنندگان این محصول شود، عرضه قیسی خشک صادراتی به کشورهای دیگر از طریق آنلاین و به صورت مستقیم قابل انجام می باشد که این امر سبب خریدی ارزان می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما