فروشگاه قیسی تیزابی تازه

قیسی تیزابی تازه، خشکباری خوشمزه و لذیذ می باشد که یکی از فرآورده های زردآلو است. زردآلو را به روش های مختلف خشک می کنند که یکی از روش های آن، اضافه کردن تیزاب به آن است، که در این روش میوه به همان شکل اولیه خشک می شود و تغییر ظاهری پیدا نمی کند. این خوراکی خوشمزه را می توانید در فروشگاه های عرضه خشکبار خریداری کنید یا بدون مراجعه حضوری، از فروشگاه های آنلاین این سایت با بهترین کیفیت تهیه کنید.

فروشگاه قیسی تیزابی تازه

فواید خوردن قیسی در بارداری 

فواید خوردن قیسی در بارداری  زرد آلو یک میوه تابستانی و خوش رنگ و لعاب است و در بین میوه های این فصل، علاقه مندان بسیاری دارد. زرد آلو میوه ای است که تقریبا می توانیم بگوییم از همه قسمت های آن می توان استفاده بهینه کرد. برگه زردآلو تازه همان قیسی است که حاصل خشک کردن زرد آلو در فصل تابستان می باشد که به روش های سنتی و صنعتی انجام می شود.

دوران بارداری، از زمان های حساس برای بانوان می باشد که باید در این ایام به تغذیه خود اهمیت زیادی بدهند و از خوردن مواد غذایی مضر پرهیز کنند. قیسی یکی از میوه های خشک شده به حساب می آید که خوردن آن در زمان حاملگی به میزان کافی، منعی ندارد بلکه می تواند به عملکرد بهتر بعضی از اعضای بدن کمک کند.

وجود ویتامین های A ,C و K در قیسی به طور جداگانه روی بخش های متفاوت بدن جنین اثر می گذارند. ویتامین A در تقویت بینایی، k در رشد استخوان‌ها و C در تقویت سیستم ایمنی بدن جنین بسیار موثر هستند. ملین بودن قیسی می تواند از یبوست در دوران بارداری که از مشکلات عدیده در این زمان می باشد، پیشگیری کرده و در صورت مبتلا شدن، آن را برطرف کند.

پخش مستقیم قیسی تیزابی تازه

پخش مستقیم قیسی تیزابی تازه زرد آلو را می توان هم به روش سنتی زیر نور آفتاب، بدون افزودن هیچ ماده نگه دارنده ای خشک کرد، و هم می توان در کارخانه ها با دستگاه های اتوماتیک خشک کرد. قیسی بیشتر در فصل تابستان خشک می شود و در فصول سرد، به عنوان تنقلات مصرف می شود و به همین دلیل بازار عرضه قیسی بسیار داغ می باشد.

تولید کنندگان این خوراکی خوشمزه به خاطر اینکه بتوانند به بهترین شکل ممکن محصولات خود را به دست مشتری برسانند، اقدام به پخش مستقیم قیسی تیزابی تازه، به مشتریان خود می کنند. حتما می دانید مناسبترین راه برای عرضه مستقیم محصولات در سال های اخیر، بازار های اینترنتی فعال در زمینه خرید و فروش هستند. وب سایت این کانال نیز به شما اطلاعاتی درباره چگونگی پخش مستقیم این خوراکی به شما خواهد داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما