فروشنده قیسی تیزابی درجه یک

قیسی یا برگه زرد آلو یکی از بهت بن نوع خشک بار می باشد که سرشار از مواد آلی و مواد معدنی می باشد، هم چنین این مواد دارای خاصیت های فراوانی می باشند که برای سلامت بدن بسیار مفید هستند.

قیسی از زرد آلو ساخته می شود و از بهترین نوع قیسی در ایران می توان به قیسی شیراز، همدان، مشهد و اردبیل اشاره کرد که جزو قیسی های صادراتی می باشند و محبوبیت بسیاری هم دارند.

از بهترین نوع قیسی می توان قیسی تیزابی درجه یک را نام برد که بسیار عالی می باشد و از نظر طعم و مزه در سطح بالایی قرار دارد.

فروشنده قیسی تیزابی درجه یک

خواص دارویی قیسی برای کبد

خواص دارویی قیسی برای کبد قیسی خواص دارویی بالایی دارد و برای درمان کبد چرب و کبد آلوده عالی می باشد به طوری که با مصرف قیسی می توان از ابتلا به کبد چرب جلوگیری نمود و برای درمان آن بسیار موثر می باشد، قیسی دارای مواد آنتی اکسیدانی می باشد که این مواد برای بدن بسیار لازم هستند و خاصیت ضد سرطانی دارد.

مصرف قیسی می تواند به درمان انواع سرطان مانند سرطان کبد، سرطان معده، سرطان روده کوچک تا حدودی کمک کند و با مانع از پیشرفت سرطان در بدن گردد. قیسی زرد آلو یا همان برگ زرد آلو برای رفع یبوست، رفع سینه درد و رفع معده درد عالی می باشد و جداره معده انسان را به خوبی تقویت و بازسازی می کند.

بازار فروش قیسی در ایران بسیار گسترده می باشد و در شهر های مختلف انواع قیسی از نظر طعم و کیفیت تولید می شود که هر کدام‌ محبوبیت به خصوص و جداگانه ای دارند، در ایران قیسی مشهد یکی از بهترین نوع قیسی های تیزابی می باشد که جزو محصولات صادراتی کشور به حساب می آید. و علاقه مندان زیادی هم در داخل و خارج از کشور دارد.

پخش مستقیم قیسی تیزابی درجه یک

پخش مستقیم قیسی تیزابی درجه یک پخش مستقیم قیسی تیزابی درجه یک توسط شرکت های بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ در هر شهر انجام می شود و این فروشگاه ها همیشه بهترین نوع قیسی تیزابی را عرضه می کنند، قیمت این برگه زردآلو ارزان بستگی به نوع ان و کیفیت آن دارد.

هم چنین عواملی مانند هزینه های تولید و هزینه های باغداران و مواد اولیه که در شرکت ها برای تولید قیسی استفاده می شود نیز بر روی قیمت قیسی و برگ زرد الو تاثیر زیادی می گذارد.

شرکت های صادراتی در منطقه در تلاش هستند تا بهترین نوع قیسی را به دو صورت عمده و بسته بندی به خارج از کشور صادر کنند تا این محصول را به نحوه بهتری به سایر کشور های دیگر معرفی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما