صادرات قیسی آفتابی درجه 1

قیسی آفتابی یا برگه زردآلو خشک شده، یکی از فرآورده های بدست آمده از میوه زردآلو است که از لحاظ کیفیت انواع متنوعی داشته و به دلیل مزه ترش و شیرینی که دارد بسیار پرطرفدار بوده و از محبوبیت خاصی میان عموم برخوردار است.

این محصول به شکل کاملا طبیعی و بدون افزودن مواد نگهدارنده تولید میشود و به همین دلیل نه تنها فروش بالایی در بازار داخلی دارد، بلکه با استقبال بینظیری از سوی کشورهای همسایه نیز روبرو بوده است. از این رو، صادرات قیسی آفتابی درجه 1، به شکل بسته بندی به کشورهای دیگر، مخصوصا امارات به شکل تناژ صورت میگیرد.

صادرات قیسی آفتابی درجه 1

چند فایده قیسی برای سلامتی

چند فایده قیسی برای سلامتی

ماندگاری قیسی همچون سایر میوه های خشک، طولانی بوده و به همین دلیل این فرآورده خوراکی را می توان در تمام فصول سال مورد استفاده قرار داد. از این رو، امروزه مصرف محصولاتی همچون قیسی، در میان مردم امری متداول است و حتی به عنوان نوعی تنقلات پر خاصیت مورد استفاده قرار میگیرد.

بیشتر بخوانید: قیسی زردآلو خشک

این محصول ارگانیک، مملو از فیبر میباشد به همین دلیل باعث ایجاد سیری کاذب شده و به آب شدن چربیهای اضافه بدن و داشتن اندامی متناسب کمک میکند. فیبر موجود در قیسی تازه، باعث بهبود عملکرد روده ها شده و از بروز یبوست جلوگیری میکند. به همین دلیل این محصول، باعث تقویت معده و دستگاه گوارش میشود. لازم به ذکر است که، افرادی که از بیماری التهاب معده رنج میبرند میتوانند با مصرف روزانه 7 الی 8 عدد قیسی، از پیشرفت این بیماری جلوگیری کنند.

از دیگر فوائد بیشمار مصرف قیسی، میتوان به وجود آنتی اکسیدان فراوان و پایین آوردن کلسترول بد خون و افزایش کلسترول خوب اشاره کرد. به همین دلیل سلامت قلب و شریانها با مصرف این ماده خوراکی تضمین شده و از بروز احتمالی سکته های قلبی در بیماران قلبی جلوگیری میکند.

بررسی کلی خواص درمانی قیسی

بررسی کلی خواص درمانی قیسی

قیسی، یکی از انواع تنقلاتی است که میتوان آن را در اکثر خشکباریهای موجود در سطح شهر و با قیمتی مناسب تهیه کرد. نرخ این محصول بسته به نوع و درجه کیفی که دارد متفاوت میباشد. قیسی آفتابی را بر حسب کیفیت میتوان به سه نمونه عالی، متوسط و ضعیف طبقه بندی کرد و قیمت قیسی تازه، بالطبع به دلیل نو و مرغوب بودن بیشتر است.

بیشتر بخوانید: برگه زردآلو قیسی

قیسی مرغوب و درجه یک، در بسیاری از موارد جنبه دارویی، درمانی داشته و میتواند جایگزین برخی از داروهای شیمیایی مضر نیز شود. یکی از مهمترین عناصر موجود در قیسی پتاسیم میباشد. وجود این عنصر در قیسی، باعث لخته شدن خون میشود که این عامل در موارد بریدگی و جراحات به منعقد شدن خون کمک میکند.

پتاسیم قیسی، همچنین باعث تقویت عضله های قلب شده و ضربان قلب را تنظیم و به پایین آوردن فشار خون بالا کمک فراوانی میکند. به همین دلیل افراد مبتلا به فشار خون، میتوانند روزانه چند عدد از آن را به عنوان میان وعده مصرف کنند. لازم به یاد آوری است که رشد طبیعی بدن، حفظ عملکردهای مناسب عضلات نیز مدیون وجود همین عنصر میباشد.

عمده فروشی قیسی آفتابی

عمده فروشی قیسی آفتابی

عرضه مستقیم قیسی در بسیاری از مراکز خرید و خشکباریها به اشکال مختلف بسته بندی و یا عمده و کیلویی صورت میگیرد. انواع بسته بندی این محصول در مارکها وبرندهای مختلف تولید شده و دارای نشان استاندارد و سیب سلامت می باشند. تمامی موازین و پروتکلهای بهداشتی در این بسته بندیها رعایت شده و به همین دلیل باعث جلب رضایت مشتریان و فروش بالای آن شده است.

بیشتر بخوانید: قیسی زردآلو خشک

البته باید خاطر نشان کرد که عمده فروشی قیسی آفتابی نیز در این مراکز صورت میگیرد و چنانچه بهداشت و پاکیزگی این محصول چندان مد نظر نباشد، تهیه آن برای مشتری مقرون به صرفه تر خواهد بود.

پخش قیسی به صورت عمده نیز توسط نمایندگیهای متعدد موجود در سطح کشور انجام شده و شرکتهایی هستند که در این زمینه به صورت شبانه روزی فعالیت داشته و نیازهای شهروندان را تا حد امکان تامین می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما