صادرات عمده قیسی شیرین

قیسی که با نام برگه زرد آلو نیز شناختا شده می باشد یکی از انواع خشکبار محبوب و خوش طعم می باشد. قیسی از خشک کردن و گرفتن رطوبت میوه زرد آلو بدست می آید که بعد از خشک شدن نه تنها از مواد مغذی آن کم نشده بلکه به علت گرفتن رطوبت میتوان در تمامی فصول سال از خواص آن بهره برد. ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های قیسی از سال های گذشته شروع به صادرات عمده قیسی شیرین و با کیفیت و درجه یک نموده است..

صادرات عمده قیسی شیرین

آشنایی با تمام خواص قیسی

آشنایی با تمام خواص قیسی در مراجعه به فروشگاه های عرضه خشکبار ممکن است انواع خشکبار را در قفسه ها مشاهده کنیم قیسی هلو قیسی زردآلو پرتغال موز کیوی و ….. که هر کدام دارای خاصیت های مختص به خود هستند. قیسی ها هم به صورت ترش و هم شیرین قابل عرضه در تمامی فروشگاه ها می باشند در این مطلب سعی به آشنایی بیشتر با خواص قیسی ترش و شیرین زردآلو را داریم؛

اولین و مهمترین خواص قیسی وحود کالری بالای آن می باشد خوردن قیسی باعث تامین انرژی مورد نیاز بدن برای چندین ساعت می شود. همچنین فیر بالای قیسی باعث ایجاد سیری و کاهش وزن می شود. اگر یبوست دارید خیس کردن قیسی در آب و خوردن به صورت ناشتا به حل این مشکل شما کمک می کند.

آنتی اکسیدان های موجود در برگه قیسی کمک بزرگی به بهبود سرطان و تقویت سیستم ایمنی بدن می کند. طبق اخرین نتایج آزمایشات قیسی یکی از منابع مهم آهن می باشد و خوردن این محصول به زنان باردار و شیرده و همچنین افرادی که از کم خونی رنج می برند توصیه می شود.

وجود ویتامین هایی مثل ویتامین A, c و پتاسیم باعث کاهش کلسترول خون بهبود مشکلات چشمی و بالا بردن سیستم ایمنی بدن می شود. همچنین وجود کلسیم در این محصول بسیار مفید برای پیشگری از پوکی استخوان و مناسب مصرف سالمندان می باشد.طبق توصیه پزشکان بهتر است قیسی را به همراه مغزیجات و یا خود مغز زرد آلو مصرف کنید.

خرید انواع قیسی شیرین

خرید انواع قیسی شیرین فروش برگه زردآلو باکیفیت و درجه اول در تمامی فروشگاه ها و مراکز عرضه خشکبار انجام می شود برای خرید اتواع قیسی شیرین و یا ترش حتما به چندین نکته توجه فرمایید؛ ظاهر قیسی بایر تمیز بدون گردو غبار و هر نوع آلودگی باشد در میان برگه های زرد آلو نباید تخم و یا لارو حشره باشد، قیسی ها خشک و شکننده نباشد قیسی تازه بسیار نرم و لذیذ است. بعد از خرید حتما قیسی هارا در جای خشک‌ و به دور از رطوبت نگهداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما