سفارش مستقیم قیسی تیزابی فله

امروزه سفارش قیسی تیزابی فله ای به صورت اینترنتی و غیر حضوری از طریق مراکز معتبر نیز امکان پذیر است. بدین صورت که می بایست افراد علاقه مند به این محصول، ابتدا قیسی مورد نظر خود را از جهت کیفیت و وزن و اندازه مشخص نمایند و سپس آن را به فروشندگان و تولید کنندگانی که به صورت اینترنتی فعالیت دارند، سفارش دهند. سفارش برگه زردآلو کیلویی یا همان قیسی تیزابی به روش مستقیم تاثیر فوق العاده ای در کاهش قیمت این محصول دارد.

سفارش مستقیم قیسی تیزابی فله

آشنایی با ارزش غذایی قیسی

آشنایی با ارزش غذایی قیسی قیسی به زردآلو خشک شده گفته می شود که در فصل تابستان به دلیل وجود میوه زردآلو خشک شده تا در دیگر فصل ها از آن استفاده شود. قیسی ها اغلب به دو روش سنتی و صنعتی خشک می شوند و با توجه به میزان کیفیت، تازه بودن، نوع بسته بندی و غیره دارای انواع مختلفی می باشند. قیسی دارای طعم بسیار عالی و مطبوع و مزه شیرین است که می توان از آن به عنوان چاشنی و طعم دنده عالی و طبیعی در مواد غذایی مختلف استفاده کرد.

ارزش غذایی قیسی بسیار زیاد و در کل خوب است بدانید که میزان کالری موجود در 100 گرمی قیسی خشک بیشتر از 100 گرم زردآلو تازه و تر است. قیسی منبع قوی از ویتامین ها، کربوهیدرات و مواد معدنی لازم و ضروری برای بدن است که مصرف مرتب و به اندازه آن نه تنها سبب حفظ سلامت بدن بلکه در درمان بیماری های مختلف نیز بسیار مؤثر است.

فیبر زیاد موجود در این نوع میوه خشک باعث شده تا به عنوان بهترین داروی طبیعی برای درمان یبوست و بواسیر باشد و همچنین آهن فراوان آن نیز در کاهش کم خونی و فقر آهن نیز تاثیر گذار است. کمک به کاهش وزن، حفظ سلامت قلب و پاکسازی روده و کبد از انواع میکروب ها و غیره از فواید بسیار مهم این محصول است.

صادرات قیسی تیزابی فله

صادرات قیسی تیزابی فله در سال های اخیر به دلیل تولید بسیار گسترده قیسی تیزابی، به سایر کشورهای خارجی صادر می شود که همین عامل سبب شده تا کشور ایران در منطقه به عنوان یکی از برترین کشورهای صادر کننده در این زمینه شناخته شود.

نمونه های مختلفی از قیسی های فله ای به صورت گسترده به کشورهای دیگر صادر می شود که اولین قدم به منظور صادر کردن این محصول، مراجعه به سازمان های مربوطه جهت دریافت مجوزهای لازم برای صادر کردن این محصول است. صادرات این محصول به صورت فله ای در ارزان تر بودن نرخ آن بسیار تاثیر گذار است که همین عامل سبب شده تا بسیاری از افراد از روش خرید کلی قیسی استفاده نمایند.

 

  • تبلیغات: 
    1. فروش بهترین آلو بخارا اصل در بازار کشور
    2. پخش کننده آلو بخارا خشک صادراتی
    3. زردآلو خشک تازه ارگانیک صادراتی
    4. آلو خشک تیزابی ترش ریز شیرین + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما