بازار خرید برگه زردآلو صادراتی

بازار خرید برگه زردآلو صادراتی به صورت آنلاین رونق فراوانی دارد چون مشتریان می توانند از سراسر کشور بدون محدودیت زمانی و مکانی به راحتی محصول را تهیه کنند برگه زردآلو که به آن قیسی می گویند همان زرد آلو خشک شده می باشد که به عنوان میان وعده ای مغذی و مفید می توانید آن را میل بفرمایید.

بازار خرید برگه زردآلو صادراتی

بررسی کلی خواص درمانی برگه زردآلو

بررسی کلی خواص درمانی برگه زردآلو خواص درمانی برگه زردآلو باعث شده خرید برگه زردآلو ارگانیک رونق فراوانی پیدا کند به عنوان نمونه باعث کاهش بیماری های ریوی مانند تنگی نفس و آسم می شود به دلیل فیبر فراوانی که دارد به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک می کند به دلیل آنتی اکسیدان های فراوانی که دارد باعث کاهش کلسترول بد خون می شود و به سلامتی قلب کمک می کند به درمان کم خونی کمک خواهد کرد و این به دلیل آهن موجود در آن می باشد و مصرف آن می تواند تولید هموگلوبین خون را افزایش دهد و مس موجود در آن باعث جذب آهن به بدن می شود.

بیشتر بخوانید: برگه زردآلو تیزابی

به دلیل فیبر فراوانی که دارد اشتها را کاهش می دهد و شما با مصرف آن می توانید احساس سیری کنید و این به دلیل فیبر غذایی موجود در آن می باشد برای سلامت بینایی فوق العاده است زیرا ویتامین E، ویتامین C و ویتامین A دارد باعث تقویت استخوان ها می شود چون کلسیم دارد به رفع کم خونی کمک خواهد کرد از خون ریزی زیاد جلوگیری می کند زیرا ویتامین کا دارد و همین ها موجب شده اند همیشه و در هر شرایطی خرید برگه زردآلو ارزان و برگه زردآلو عمده رونق فراوانی داشته باشد.

مواردی از فواید برگه زردآلو

مواردی از فواید برگه زردآلو از فواید برگه زردآلو می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • در برابر اشعه ماورای بنفش از پوست محافظت می کند زیرا حاوی مقدار بتاکاروتن می باشد علاوه بر این بتاکاروتن می تواند از خشک شدن پوست و پینه بستن جلوگیری نماید.
 • باعث لایه برداری پوست می شود و به روشن شدن پوست کمک خواهد کرد و سلول های مرده پوست را از بین می برد.
 • باعث از بین رفتن چروک های کوچک و خطوط ریز می شود برای درمان اختلالات پوستی مانند اگزما و درماتیت فوق العاده می باشد.

شرکت پخش برگه زردآلو صادراتی

شرکت پخش برگه زردآلو صادراتی

بیشتر بخوانید: برگه زردآلو آفتابی

شرکت پخش برگه زرد آلو صادراتی اقدام به ارائه آنلاین محصول کرده است تا بتواند از مازاد تقاضا و کمبود عرضه جلوگیری کند و به راحتی محصول را روانه بازار های مصرف نمایند علاوه بر این ترکیبات و مواد مغذی موجود در زردآلو یا قیسی باعث شده شرکت پخش پررونقی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • آهن: 10 درصد نیاز روزانه بدن با مصرف نصف قیسی تامین می شود.
 • پتاسیم: این عنصر نقش حیاتی در سلول های بدن، ارگان ها، متابولیسم و عملکرد بافت ها دارد و خطر پرفشاری خون را کاهش می دهد علاوه بر این پتاسیم خاصیت ضد گرفتگی عضلانی دارد و بیش از 21 درصد نیاز روزانه بدن به پتاسیم با مصرف نصف فنجان قیسی تامین می شود.
 • منبع آنتی اکسیدان می باشد به همین دلیل با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و از بسیاری بیماری ها و سرطان ها جلوگیری می نماید.
 • کلسیم: برای حفظ سلامت استخوان ها و دندان ها بی نظیر می باشد.
 • بتاکاروتن: 47 درصد نیاز روزانه بدن به بتاکاروتن با مصرف نصف فنجان قیسی تامین می شود.
 • مصرف برگه زردآلو می تواند به ترتیب 94 درصد و 19 درصد ویتامین آ و آهن مورد نیاز بدن را تامین می کند علاوه بر این دارای 9.5 گرم فیبر، کلسیم و ویتامین ث می باشد یک فنجان برگه زروآلو دارای کاروتنوئید، پتاسیم، نوعی فیبر محلول یعنی پکتین می شود.
 • کاروتنوئید ها نوعی آنتی اکسیدان است که در میوه های رنگ های روشن مانند زردآلو وجود دارند و همین ها باعث شده اند مصرف برگه زرد آلو روز به روز افزایش یابد که این موجب گردیده فروش پر رونقی پیدا نماید.

 

 • تبلیغات: 
  1. عرضه کنندگان آلو بخارا تیزابی ارزان
  2. تاثیرات مثبت آلو خشک بر طبیعت
  3. برگه زردآلو ترش درجه یک تازه
  4. پخش آلو خشک تیزابی ترش تبریز + عمده ارزان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما