بازار توزیع قیسی شیرین تازه

اگر به بازار توزیع قیسی شیرین تازه سری بزنید، متوجه می شوید که نمونه های مختلف از این محصول با قیمت های مناسب به فروش می رسد. خوشبختانه برخی از مراکز فعال در زمینه عرضه قیسی توانسته اند، محصولات را به شکل اینترنتی به فروش برسانند که بدین ترتیب مشتریان از شهرها و استانهای مختلف به خرید آن جذب شده و رونق تازه ای را در این بازار ایجاد کرده اند.بازار توزیع قیسی شیرین تازه

آشنایی با تمام خواص قیسی

آشنایی با تمام خواص قیسی زردآلو میوه ای تابستانی بوده که سرشار از خاصیت است. این میوه اگرچه طبع سردی دارد. اما با استفاده از مغز آن، می توان طبع آن را متعادل کرده و با خیال آسوده از آن استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: قیسی خشک شده

البته زردآلو هم مانند بسیاری از میوه هایی که در بازار می بینیم، قابل خشک کردن است. بسیاری از تولیدکنندگان زردآلو خشک، با هدف افزایش ماندگاری آن، اقدام به خشک کردن زردآلو نموده اند. زردآلو خشک شده تحت عنوان قیسی در بازار به فروش می رسد.

خواص قیسی:

  • قیسی از بین برنده یبوست می باشد. استفاده از آن موجب بهبود حرکات روده ها شده و بدین ترتیب عمل دفع به آسانی انجام خواهد شد.
  • با توجه به اینکه فیبر زیادی در قیسی یافت می شود، کسانی که رژیم های لاغری دارند، می توانند برای کمک به کاهش وزن خود از قیسی استفاده کنند.
  • مصرف قیسی برای عضله سازی و بهبود رشد طبیعی بدن توصیه می شود. چرا که انواع مواد مغذی از جمله پروتئین در آن یافت می شود.
  • استفاده از قیسی می تواند به روشنی و صافی پوست کمک کند و زیبایی آن را افزایش دهد.
  • قیسی منبعی سرشار از آهن می باشد. با مصرف آن می توان به از بین بردن کم خونی کمک کرد.
  • قیسی نه تنها یبوست در دوران بارداری را از بین می برد، بلکه از وقوع ناهنجاری در جنین جلوگیری خواهد کرد.
  • قیسی می تواند به سم زدایی از بدن کمک نماید و کبد را تقویت کند.

چند روش آسان برای خشک کردن قیسی

چند روش آسان برای خشک کردن قیسی همانطور که در قسمت قبل هم گفته شد، قیسی از خشک کردن زردآلوهای تازه به دست می آید. قیسی ترش و قیسی شیرین از مهمترین فراورده های زردآلو محسوب می شوند که هر دو در یک شرایط کاملاً بهداشتی تولید شده و با کیفیت بالای خود همگان را از امتیازاتی که دارند بهره مند نموده اند.

بیشتر بخوانید: برگه زردآلو تیزابی

اما آیا می دانستید که شما هم در منزل خود به راحتی می توانید قیسی درست کنید؟ اگر پاسخ شما منفی بوده با ما همراه باشید تا روش های تهیه قیسی را به شما بگوییم.

چند روش آسان برای خشک کردن قیسی ها:

  • در ابتدا زردآلوها را بشویید و زمانی که آب آن ها کاملاً گرفته شد، آن ها را از خطی که دارند، از وسط باز کنید. هسته آن ها را خارج کرده و در یک سینی مناسب بچینید. روی زردآلوها را با استفاده از یک تور بپوشانید و آن را در معرض تابش آفتاب قرار دهید.
  • پس از شستن و جدا کردن هسته های زردآلو، آن ها را که از وسط دو نیم شده اند، در سین فر بچینید و درون فر قرار دهید. منتظر بمانید که خشک شوند.
  • شما می توانید برگه زردآلوهای شسته شده را در سینی خشک کن بچینید و آن را داخل دستگاه قرار دهید تا در مدت زمان کوتاهی خشک شوند.

تامین کننده قیسی شیرین اعلا

تامین کننده قیسی شیرین اعلا خرید و فروش قیسی در بازارهای کشورمان رونق زیادی دارد. بسیاری از افراد با آگاهی از مزیت ها و فواید استفاده از قیسی به مصرف آن روی آورده اند. برخی دیگر هم طعم مناسب و لذیذ این قیسی ها را می پسندند و استفاده از آن را مناسب می دانند.

تامین کننده قیسی شیرین اعلا، با فروش انواع قیسی شیرین، توانسته نیاز بازارهای کشورمان را تامین کند. این تامین کننده، با رصد نیاز بازار، میزان مناسبی از این قیسی ها را به فروش می رساند و البته تعادل و نظم نمودار عرضه و تقاضا آن را بر هم نخواهد زد. بدین ترتیب قیسی های شیرین اعلا با قیمت های عالی به دست مشتریان خواهند رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما